Zakup hostingu jest niezbędną rzeczą w procesie zakładania własnej strony internetowej. W dzisiejszych czasach, za pośrednictwem strony internetowej możemy prowadzić bloga lub sprzedawać różnego rodzaju towaru i usługi, np. takie jak szkolenia. Sprzedaż za pośrednictwem internetu to tak zwana branża e-commerce.

Eksperci wyliczyli, iż branża e-commerce w 2018 roku przyniosła w naszym kraju zysk na poziomie 300 milionów złotych. Jest to naprawdę duża kwota, która powinna dać do myślenia każdemu, kto kiedykolwiek zastanawiał się nad tym, czy prowadzenie sklepu internetowego jest opłacalne. Prowadzenie sklepu internetowego od strony technicznej jest naprawdę proste. Potrzebny nam jest do tego wspomniany wcześniej hosting, czyli serwer na którym przechowywane będą wszelkie dane związane z naszą stroną internetową.

Serwer powinien służyć nam przez lata, dlatego warto na początku zainwestować w porządny serwer, oferujący swobodny transfer danych i zabezpieczenie w postaci certyfikatu SSL. Drugą rzeczą, która podczas zakładania strony internetowej jest niezbędna, to domena. Jest to nic innego, jak nazwa naszej strony, którą należy wpisać w przeglądarce. Zakup domeny wiąże się z wydatkiem rzędu kilkunastu złotych.

Domenę, podobnie jak hosting zakupujemy najczęściej w ramach miesięcznej subskrypcji. Należy o tym pamiętać, aby nie spotkała nas przykra sytuacja w postaci wygaśnięcia ważności domeny oraz serwera. Ostatnią rzeczą, która jest bardzo istotna i której należy się nauczyć, jeśli chcemy prowadzić własną stronę internetową jest nauka WordPressa. Jest to system, który pozwala na swobodne publikowanie różnego rodzaju treści.

Wybieramy hosting dla strony www

Jeśli już wiemy, co jest nam potrzebne do założenia strony internetowej, warto zastanowić się gdzie kupić tani hosting dla strony www. Otóż po krótkim researchu okazuje się, że bardzo ciekawym rozwiązaniem jest hosting wordpress z kru.pl. Serwery oferowane przez kru są bardzo szybkie, pojemne oraz wyposażone w certyfikat SSL, co jest niezwykle ważne dla bezpieczeństwa naszej strony internetowej. Hosting dla strony na wordpressie w kru.pl to bardzo dobre rozwiązanie, szczególnie dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z prowadzeniem strony internetowej.

Więcej: https://www.kru.pl/hosting

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here