Przy kupnie nowego telefonu bardzo ważnym elementem jest zakup odpowiedniego etui. Jednak wybór elementów zabezpieczających naszego smartfona jest bardzo bogaty i dlatego też zanim wybierze się konkretne rozwiązanie warto dokładnie przeanalizować dostępne na rynku rozwiązania. W większości przypadków wybór etui to kwestia gustu, jednak są pewne cechy, które warto przemyśleć przed ostateczną decyzją.

Rozmiar ma znaczenie

Najważniejszą kwestią jeżeli chodzi o wybór etui jest odpowiedni rozmiar. Najlepszym wyborem dla posiadaczy smartfonów są oryginalne etui do telefonu jak na przykład etui na iPhone 8. Nie wszyscy producenci, zwłaszcza ci mniejsi i mniej popularni nie produkują oryginalne akcesoria. Na szczęście jednak znaleźć można firmy, które zajmują się produkcją wysokiej jakości akcesoriów. Dodatkowo poza rozmiarem trzeba także zwrócić uwagę na rodzaj etui, zwłaszcza jeśli trzeba być eleganckim to nie można kupić etui silikonowego. Warto pomyśleć o skórzanej kaburze czy też typowym etui. Jednak obecnie noszenie telefonów na pasku nie jest obecnie popularne i dlatego też etui na iPhone 8 są takie popularne.

Rodzaje ochronnych etui

  • Kabury – są to etui przypinane do paska, które najczęściej stosowane są w przypadku klasycznych telefonów. Do smartfonów raczej nie znajdzie się takiego modelu.

  • Futerały – w futerale smartfon umieszcza się na stałe, a skorzystanie ze smartfona możliwe jest po otwarciu klapki.

  • Pokrowce – do tego rodzaju etui na iPhona 8 zaliczają się woreczki, wsuwki i inne podobne akcesoria. Są to rozwiązania najbardziej popularne wśród kobiet. Najlepiej nadają się one do telefonów klasycznych, ale również nadają się do telefonów dotykowych.

  • Silikonowe bumpery – są to bardzo popularne rozwiązania, które stosuje wiele młodych osób.

Wybór odpowiedniego rodzaju zależy nie tylko od posiadanego telefonu, ale także od upodobań. W przypadku posiadania lepszych telefonów z wyższej półki warto zainwestować nawet w 2 rodzaje etiu. Dodatkowo warto założyć szkło ochronne, aby dodatkowo ochronić szybkę telefonu. Z całą pewnością inwestycja w etui na iPhona 8 będzie dobrym pomysłem, który pozwoli ochronić telefon w przypadku upadku lub też jakiegokolwiek uderzenia.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here