— Jak tu trafiłem? Znalazłem ofertę Warszawskiej Wyższej Szkoły Biznesu w internecie.

— Ja przez pomyłkę. Myślałem, że chodzi o koszykówkę. Ha, ha, ha! Taki żart…

— Mnie namówił kolega. Przyjechałem, zobaczyłem i zostałem.

Co sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na studia MBA? Po pierwsze, możliwość podniesienia kwalifikacji, poszerzenia i usystematyzowania wiedzy. Studia MBA wybierają nie tylko absolwenci kierunków ekonomicznych i menedżerskich, ale także historycy, filozofowie czy farmaceuci. Po drugie, szansa na wzmocnienie swojej pozycji na rynku pracy i otwarcie nowych możliwości rozwoju kariery zawodowej. Ukończenie studiów MBA nie gwarantuje wprawdzie natychmiastowego sukcesu, na przykład zdobycia wymarzonej posady, ale wielu pracodawców szczególnie docenia kandydatów, którzy stawiają na ciągły rozwój. Po trzecie, praktyczny charakter tych studiów, zapewniany przez udział w zajęciach specjalistów opierających swoją wiedzę na doświadczeniach biznesowych i stosowanie aktywizujących metod nauczania: dyskusji, symulacji, studiów przypadków, projektów itp., a także korzystanie z doświadczeń innych słuchaczy, którzy często mają bogate doświadczenie na stanowiskach kierowniczych i ugruntowaną pozycję zawodową.

Master of Business Administration to studia podyplomowe o charakterze interdyscyplinarnym, łączące wiedzę z zakresu socjologii, psychologii, prawa, etyki, ekonomii, rachunkowości, finansów i marketingu. W Warszawskiej Wyższej Szkole Biznesu zajęcia są prowadzone w trybie zaocznym w systemie zjazdów sobotnio-niedzielnych, a nauka trwa dwa semestry. Słuchacze studiów MBA doceniają szczególnie możliwość wymiany poglądów i doświadczeń z przedstawicielami różnych środowisk oraz okazję do poszerzenia swoich horyzontów i zmiany perspektywy poznawczej.

Studia MBA to wreszcie doskonała okazja do nawiązywania kontaktów, nie tylko biznesowych, ale również towarzyskich. Absolwenci studiów MBA w Warszawskiej Wyższej Szkole Biznesu utrzymują bliskie relacje także długo po zakończeniu programu, nie tylko w ramach Klubu Absolwenta. Dlaczego wybrali Warszawską Wyższą Szkołę Biznesu? Może ze względu na interesujący program, niewygórowane czesne i doświadczoną kadrę… Przekonajcie się sami. Jak powiedział Humphrey Bogart w ostatniej scenie Casablanki: „To może być początek pięknej przyjaźni”.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here