Abbi Glines należy do grona najpopularniejszych autorek współczesnych romansów. Pisarka specjalizuje się w  w gatunku New Adult (16+) i Young Adult. Jesteście spragnieni dobrego romansu? Jeśli tak, to książki Glines są dla Was idealnym wyborem. Zobacz, Abbi Glines – książki autora, które warto przeczytać. 

Abbi Glines – poznaj wciągające romane dla młodych i dorosłych 

Abbi Glines urodziła się w 1977 roku w  Birmingham Alabama, w Stanach Zjednoczonych. W dorobku literackim pisarki znajdziemy wciągające romanse, które cieszą się dużą popularnością. Powieści Glines zostały przetłumaczone na wiele języków. W tym na polski. Które książki są warte uwagi? Na liście z całą pewnością znajduje się cykl literacki  „The Field Party”. Kolejność książek Abbi Glines w tym przypadku to: „Kocham cię bez słów”, „Jesteś moim światłem”, „Pozwól się kochać”, „Nie chcę cię stracić”, „Losing The Field” oraz „Making a Play”. Ta seria jest idealnym początkiem, aby zapoznać się z twórczością pisarki. 

Jednak do najbardziej znanych tytułów od Abbi Glines należą te z cyklu Rosemary Beach (m.in O krok za daleko), Sea Breeze (m.in Ocal mnie. Cała seria składa się z dziewięciu tomów), Vincent Boys i Existence Trilogy. To właśnie dzięki nim Glines wspięła się na najwyższe miejsca list bestsellerów New York Times’a, USA Today, a także Wall Street Journal. Pisarka cieszy się również oddanym gronem czytelników w Polsce. Do tej pory pisarka wydała ponad 20 książek. 

Abbi Glines – książki autora w ofercie SkupSzop

Skąd Abbi Glines czerpie inspiracje do swoich książek? Jak sama autorka przyznaje ma nawyk podsłuchiwania rozmów nastolatków, które później często umieszcza w swoich powieściach. Co więcej, pisarka twierdzi, że boi się duchów i zanim wejdzie do czyjegoś mieszkania, pytania właścicieli, czy dom nie jest nawiedzony. 

Abbi Glines tworzy ciekawą i wciągającą literaturę obyczajową, która bazuje na świetnie zarysowanych wątkach romansowych. Wszystkie książki Abbi Glines bazują na interesującej fabule oraz doskonale skonstruowanych postaciach. Dzięki temu książki autorstwa Glines są wciągającymi lekturami. Książki Abbi Glines to idealny początek przygody z literaturą romansową naprawdę wysokich lotów. Wiele pozycji autorstwa Glines znajdziesz na półkach SkupSzopu. Jest to internetowy skup książek, który oferuje tysiące tytułów w atrakcyjnych cenach. Co więcej, w SkupSzop możesz nie tylko kupić książki, ale także sprzedać te, które zalegają w Twoim domu. 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here